Selecteer een pagina
Hoe zit dat: consument, makelaar en BTW

Hoe zit dat: consument, makelaar en BTW

Met regelmaat wordt de discussie met makelaars gevoerd. Mag je consumenten nu wel of niet een prijs aanbieden exclusief de BTW? Nee, dat mag niet In artikel 38 van de Wet op de Omzetbelasting 1968 is een verbod opgenomen om aan anderen dan ondernemers goederen en...
Google+