Je begint ze steeds vaker te zien, de QR-codes bij een huis. Scan die code en je komt meestal op een website terecht. Nog te vaak op de homepage terwijl dat eigenlijk de specifieke pagina over datgene zou moeten zijn waar de informatie over gaat.
Voor een makelaar zou je dus direct naar de pagina van het huis moeten gaan. Nog iets specifieker, naar de mobiele pagina van het huis. Dus als je wat met QR wilt gaan doen, zorg er dan eerst voor dat je een goede mobiele site hebt.
Maar dit gaat niet over QR. Het kan makkelijker. Want die QR-code moet je eerst maken (eenvoudig, maar toch) en hij neemt extra ruimte in op je advertentie. Waarom niet gewoon het huis scannen (vanaf print) met de camera van je mobiele telefoon waardoor je digitale actieknoppen te zien krijgt. Druk op de knop van jouw keuze en klaar. Met layar kan dat.
Kijk maar hoe het werkt… Claire Boonstra van Layar was keynote speaker op de Real Estate Connect in New York.
Laatste berichten van Han Tuttel (toon alles)
- Hoe technologie en automatisering de toekomst van de makelaardij gaat veranderen - 23 juni 2018
- De Call to Action wordt niet optimaal benut - 20 november 2017
- Marketing Pitches – Genomineerden Vastgoed Woningmakelaar van het Jaar 2017 - 10 november 2017
Leuk! Ben erg benieuwd naar die app.